Тешко повријеђен малољетни мотоциклиста

21.05.2024. 18:30
1
ИЗВОР: glassrpske.com

Петнаестогодишњи мотоциклиста из Сребреника тешко је повријеђен у саобраћајној незгоди на локалном путу у мјесту Брда код Сребреника, саопштено је данас из Министарства унутрашњих послова Тузланског кантона.

 

Дјечак је задржан на лијечењу у Универзитетском клиничком центру Тузла.

Осим дјечака који је возио мопед „гилер“, у саобраћајној незгоди учествовао је и аутомобил „голф“ којим је управљао мушкарац М.Б. (21) из Сребреника.

Полиција је извршила увиђај ове саобраћајне незгоде која се догодила синоћ у 20.55 часова.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Mladen 21.05.2024. 23:19
    Zabraniti javna (prijavljena u policiji) okupljanja motociklista, drasticno povecati kazne za neprimjerenu voznnu ( divljanje) motociklista, suprotno sadasnjem nenormalnom trendu prikazivanja djeci motocikala kao nesto pozeljno- upozoriti ih i upoznati koliko je motocikl nebezbjedno prevozno sredstvo …ludi narod se divi i jos djecu uci Kako je posjedovati motocikl i usvojiti bahato posanje motociklista( neizivljenih i nezrele djece sa viskom godina) nesto cemu djeca treba da teze u svom odrastanju- BOLESNO ZAR NE?
Повезане вијести
Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала
Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце
Саобраћајна незгода у Источном Новом Сарајеву Саобраћајна незгода у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    10h 37m
    1
  • Највећа казна за саобраћајну несрећу у Српској: Кујовић правоснажно осуђен!
    12h 54m
    7
  • Божовић: СДС је некада водио психијатар, а данас његови пацијенти
    12h 59m
    0
  • Полиција трага за два мушкарца због покушаја убиства на Врацама
    17h 11m
    0
  • Потврђена оптужница због разбојништва у Палама
    13h 24m
    0