Тешко повријеђен мотоциклиста у Палама

10.07.2020. 10:01
0
ИЗВОР: Катера

На региналном путу Р1 5101, у мјесту Баре, општина Пале, дана 9. 7. 2020. године, око 12.10 часова догодила се саобраћајна незгода слијетањем са коловоза мотоцикла марке „Сузуки“, којим је управљало лице Д.П. из Пала.

Возач мотоцикла задобио је тешке тјелесне повреде констатоване у Јавној задравственој установи Болница „Србија“ у Источном Сарајеву, гдје је и задржан на даљем лијечењу.

Увиђај саобраћајне незгоде извршили су полицијски службеници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Пале, уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Промоција књиге „Куроња” Ненада Тадића у четвртак на Палама Промоција књиге „Куроња” Ненада Тадића у четвртак на Палама
Паљанке бриљирале на музичком фестивалу „Акордеон арт плус“ Паљанке бриљирале на музичком фестивалу „Акордеон арт плус“
Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске
Најчитаније
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    12h 47m
    6
  • Бесплатан курс њемачког језика за пунољетне грађане Источног Сарајева
    12h 29m
    1
  • Обиљежавање 34 године од мучког убиства 45 српских бораца на Жепи
    16h 47m
    0
  • Aндреа Поповић – ученик генерације Средњошколског центра „Василије Острошки“
    15h 28m
    0
  • У Грачаници, Лапљем Селу и Гуштерици подршка ухапшеним директорима
    15h 19m
    0