Тешко повријеђен пјешак на Илиџи

16.09.2023. 12:27
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Припадници Министарства унутрашњих послова /МУП/ Кантона Сарајево трагају за возачем који је на Илиџи тешко повриједио пјешака, а затим побјегао.

Саобраћајна незгода догодила се синоћ у 18.50 часова у Рустемпашиној улици, гдје је дошло до удара и обарања на коловоз пјешака чији су иницијали Ч.А. из Сарајева, који је задобио тешке тјелесне повреде, односно фрактуру лијеве поткољенице, док се возач непознатог возила удаљио у непознатом правцу.

Пјешак је превезен и збринут у Општој болници, гдје је задржан на даљем лијечењу, саопштено је из кантопналног МУП-а.

Полиција наставља рад на идентификацији и проналаску починиоца.

Коментари 0
Повезане вијести
Обустављен саобраћај у Љубогошти на путу Сарајево-Пале Обустављен саобраћај у Љубогошти на путу Сарајево-Пале
Једно лице погинуло у саобраћајној несрећи на магистралном путу Неум-Столац Једно лице погинуло у саобраћајној несрећи на магистралном путу Неум-Столац
Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто
Најчитаније
  • Више возила слетјело са пута на Романији, саобраћај отежан
    11h 43m
    4
  • На данашњи дан умро Балзак - савршени писац несавршеног стила
    7h 16m
    0
  • Посна пита од кромпира и гљива
    4h 13m
    0
  • Код Калиновика узгајају јунице од 8.000 КМ: „Да их има 500, све бисмо продали“
    9h 7m
    2
  • Затворена три приватна факултета, у Српској уписано стотине студената из Азије
    14h 44m
    1