Традиционални празнични поклони за најмлађе од компаније м:тел

19.12.2022. 12:07
ИЗВОР: katera.news

Поводом празника Светог Николе, представници м:тел-а уручили су пригодне никољданске пакетиће малишанима, штићеницима Дјечијег дома "Рада Врањешевић" у Бањалуци, најмлађима предшколске установе ,,Света Евгенија, царица Милица“ у Требињу и хуманитарној организацији “Будимо људи”.

Ове године, пакетићи су подијељени и једном броју социјално угрожених породица са подручја општина Источно Сарајево, Фоча и Требиње.

Тако је и у 2022. години настављена традиција даривања никољданских пакетића коју м:тел годинама уназад његује.

Како су и даље на снази посебне мјере заштите од вируса корона, и ове године није било организованих посјета поменутим установама. Упркос томе, дјечаци и дјевојчице су поручили да захваљују на пригодним пакетићима и поклонима.

Уз Светог Николу повезани су бројни народни обичаји даривања дјеце, подсјећају у м:тел-у, проширујући тако круг пријатеља којима је доживљај радости даривања итекако потребан.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула
Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу
Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    20h 57m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    11h 35m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    19h 8m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    22h 40m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    12h 0m
    0