Трагедија у Новом Саду: Троје мртвих (ВИДЕО)

01.11.2024. 14:11
1
ИЗВОР: nezavisne.com

Троје људи настрадало је када се нешто прије 12 часова урушио се дио надстрешнице на жељезничкој станици у Новом Саду.

Како сазнају Новости, три тијела извучена су из рушевина.

Армирана конструкција се, из још неутврђених разлога срушила, а отпала је комплетна надстрешница дужине око 50 метара.

Како се незванично сазнаје, повријеђене које су успјели да извуку испод рушевине, унијели су хол Железничке станице и указује им се помоћ.

Четири багера и осам камиона шлепера тренутно рашчишћвају терен. У помоћ стиже и механизација из приватних фирми. 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Jovan 01.11.2024. 15:03
    E, moja Srbijo, trula si kao truo panj...
Повезане вијести
Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији
Погинуло трогодишње дијете у Сутомору Погинуло трогодишње дијете у Сутомору
Ko je све утемељио Српску Атину Ko je све утемељио Српску Атину
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    24m
    35
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    15h 21m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    22h 54m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    15h 46m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    19h 39m
    0