Tragedija u Novom Sadu: Troje mrtvih (VIDEO)

01.11.2024. 14:11
1
IZVOR: nezavisne.com

Troje ljudi nastradalo je kada se nešto prije 12 časova urušio se dio nadstrešnice na željezničkoj stanici u Novom Sadu.

Kako saznaju Novosti, tri tijela izvučena su iz ruševina.

Armirana konstrukcija se, iz još neutvrđenih razloga srušila, a otpala je kompletna nadstrešnica dužine oko 50 metara.

Kako se nezvanično saznaje, povrijeđene koje su uspjeli da izvuku ispod ruševine, unijeli su hol Železničke stanice i ukazuje im se pomoć.

Četiri bagera i osam kamiona šlepera trenutno raščišćvaju teren. U pomoć stiže i mehanizacija iz privatnih firmi. 

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Jovan 01.11.2024. 15:03
    E, moja Srbijo, trula si kao truo panj...
Povezane vijesti
Muškarac stradao nakon pada sa Crvenih stijena na Romaniji Muškarac stradao nakon pada sa Crvenih stijena na Romaniji
Poginulo trogodišnje dijete u Sutomoru Poginulo trogodišnje dijete u Sutomoru
Ko je sve utemeljio Srpsku Atinu Ko je sve utemeljio Srpsku Atinu
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    22h 2m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    16h 1m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    14h 7m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    22h 58m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 39m
    0