Трамп захтијева од Србије да призна Косово?

23.10.2019. 09:13
0
ИЗВОР: Танјуг

Амерички предсједник Доналд Трамп је преко специјалног изасланка Ричарда Гренела, који је недавно у Београду разговарао са предсједником Србије Александром Вучићем, поручио да Србија мора да призна Косово, пише Блиц.

– То је био један веома тежак разговор. Гренел је буквално поставио услов – Србија мора да призна Косово. Рекао је и да ће Америка утицати на Европску унију да појача притисак на званични Београд – навео је саговорник Блица упознат с детаљима.

Коментари 0
Повезане вијести
Власеничанка Милица Мазић у кадетској репрезентацији Србије Власеничанка Милица Мазић у кадетској репрезентацији Србије
У првих девет дана јула 5.821 пожар у Србији У првих девет дана јула 5.821 пожар у Србији
Трамп: За све чланице БРИКС-а царина од 10 одсто на извоз у САД-е Трамп: За све чланице БРИКС-а царина од 10 одсто на извоз у САД-е
Најчитаније
  • Измирена дуговања радницима Болнице "Србија" за порезе и доприносе 2011-2019. године
    12h 43m
    7
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске 19. јула у Биљешеву код Какња
    14h 42m
    0
  • Рембрант - /не/схваћени геније
    14h 40m
    0
  • Колико су пензије у ФБиХ веће него у Српској?
    15h 31m
    4
  • Пилећи ражњићи са поврћем
    15h 8m
    1