Требиње: Заражено још шест особа

23.08.2020. 10:49
0
ИЗВОР: СРНА

У Требињу је у протекла 24 часа потврђено шест нових случајева заразе вирусом корона, саопштено је из градског Штаба за ванредне ситуације.

Тренутно је активно 30 случајева инфекције, а четири лица су се опоравила у посљедња 24 часа.

На ковид одјељењу требињске Болнице смјештено је 12 пацијената од којих једно лице чека резултате теста на вирус корона. На кисеоничкој терапији налази се шест пацијената.

Од почетка пандемије забиљежено је 208 позитивних случајева, међу којима су и лица која која немају пребивалиште или стално мјесто боравка у овом граду.

Од почетка пандемије опоравило се 174 лица, а четири лица су преминула.

Коментари 0
Повезане вијести
Успјешан наступ музичке и рецитаторске секције СШЦ "Источна Илиџа" у Требињу Успјешан наступ музичке и рецитаторске секције СШЦ "Источна Илиџа" у Требињу
Два пехара и 11 медаља за Џудо клуб „Спарта“ у Требињу Два пехара и 11 медаља за Џудо клуб „Спарта“ у Требињу
Служен помен владици Атанасију поводом пет година од упокојења Служен помен владици Атанасију поводом пет година од упокојења
Најчитаније
  • Никад ми се више, брате, кола нећеш наиграти
    13h 28m
    1
  • Активан хуманитарни број 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    8h 57m
    0
  • У Источној Илиџи опљачкана спортска кладионица
    11h 4m
    2
  • Жепа – болна, незацијељена рана
    13h 14m
    0
  • Др Немања Шкипина нови специјалиста урологије у Болници "Србија"
    9h 6m
    0