Треће мјесто џудистима „Романије“ на “Трофеју Зворника“

22.05.2022. 10:29
0
ИЗВОР: katera.news

У Рекреативно спортском центру у Зворнику, јуче је одржан Међународни џудо турнир "Трофеј Зворника". На турниру који је организовао Омладински џудо и самбо клуб "Соколови" учествовало је између 800 и 1000 учесника из земље и иностранства. Учествовали су  клубови из Србије, Хрватске, Македоније, Грчке, Црне Горе, Аустрије, Албаније и БиХ.

Учешће на овом такмичењу узели су и џудисти „Романије“ са Пала, који су заузели треће мјесто у екипном пласману у категорији старијих пионира.

У категорији старијих пионира, Марко Пантић проглашен је за најбољег такмичара, саопштено је из овог клуба.

На изузетно јаком међународном турниру „Трофеј Зворника“ џудисти Романије остварили су одличне резултате.

Прво мјесто заузели су Марко Пантић и Лука Илић, друго Никола Даниловић и Димитрије Савић.

На трећој позицији нашли су се Лука Лопатић, Милош Пантић и Лука Крсмановић.
 

 

 

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења
Полетарци „Спарте“ најбољи на Трофеју Зворника Полетарци „Спарте“ најбољи на Трофеју Зворника
Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој
Најчитаније
  • Украс Сарајева – Чудотворна сарајевска Богородица
    3h 4m
    0
  • Дахау - Смрт са стотину лица
    2h 36m
    2
  • Урађен идејни пројекат саобраћајног рјешења раскрснице Кула
    18h 31m
    1
  • Источна Илиџа: Новчана подршка матурантима за матурско вече
    21h 7m
    0
  • Новчана пордшка матурантима за матурско вече и из Општине Источно Ново Сарајево
    20h 45m
    0