Три лица из иностранства негативна на вирус

25.04.2020. 10:58
0
ИЗВОР: Srna

Три лица која су допутовала из иностранства на подручје општине Рогатица негативна су на вирус корона, али су смјештени у локални карантин.

Директор рогатичког Дома здравља "Др Зоран Митровић" Синиша Миљешић рекао је данас Срни да су три лица из карантина тестирана и да су њихови налази негативни.

У кућној самоизолацији у овој општини налази се 10 лица. Миљешић је навео да су те особе обавезне да, између осталог, два пута дневно мјере тјелесну температуру.

На подручју општине Рогатица здравствени надзор је истекао за 177 лица.

Коментари 0
Повезане вијести
МТБ турa на Борикама 27. јуна МТБ турa на Борикама 27. јуна
Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету
Од јесени основна музичка школа у Рогатици Од јесени основна музичка школа у Рогатици
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    5h 8m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 54m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    6h 15m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    8h 36m
    0
  • Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету
    9h 17m
    0