Tri lica iz inostranstva negativna na virus

25.04.2020. 10:58
0
IZVOR: Srna

Tri lica koja su doputovala iz inostranstva na područje opštine Rogatica negativna su na virus korona, ali su smješteni u lokalni karantin.

Direktor rogatičkog Doma zdravlja "Dr Zoran Mitrović" Siniša Milješić rekao je danas Srni da su tri lica iz karantina testirana i da su njihovi nalazi negativni.

U kućnoj samoizolaciji u ovoj opštini nalazi se 10 lica. Milješić je naveo da su te osobe obavezne da, između ostalog, dva puta dnevno mjere tjelesnu temperaturu.

Na području opštine Rogatica zdravstveni nadzor je istekao za 177 lica.

Komentari 0
Povezane vijesti
MTB tura na Borikama 27. juna MTB tura na Borikama 27. juna
Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    6h 37m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    6h 23m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 44m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    5h 0m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    10h 5m
    0