Три медаље каратиста „Славије“

09.05.2023. 15:31
0
ИЗВОР: sportdc.net

Каратисти „Славије“ су у викенду иза нас наступили на 23. по реду Меморијалу „Рашид Бућа“ у Илијашу, те су освојили три медаље, по једну сваког сјаја.

Вук Бјелица је био најбољи у јуниорској конкуренцији до 61 килограма, Стефан Ковачевић је освојио сребро у категорији јуниора до 68 килограма, док је Павле Аврамовић узео бронзу у категорији јуниора до 76 килограма.

Екипу је водио Дејан Вукадин.

Коментари 0
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу
Марина Куртеш освојила сребро на Првенству БиХ за сениоре Марина Куртеш освојила сребро на Првенству БиХ за сениоре
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 23m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16h 22m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 28m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    23h 19m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    12h 0m
    0