Tri medalje karatista „Slavije“

09.05.2023. 15:31
0
IZVOR: sportdc.net

Karatisti „Slavije“ su u vikendu iza nas nastupili na 23. po redu Memorijalu „Rašid Buća“ u Ilijašu, te su osvojili tri medalje, po jednu svakog sjaja.

Vuk Bjelica je bio najbolji u juniorskoj konkurenciji do 61 kilograma, Stefan Kovačević je osvojio srebro u kategoriji juniora do 68 kilograma, dok je Pavle Avramović uzeo bronzu u kategoriji juniora do 76 kilograma.

Ekipu je vodio Dejan Vukadin.

Komentari 0
Povezane vijesti
Internacionalni karate turnir „Slavija open“ 16. maja u Istočnom Sarajevu Internacionalni karate turnir „Slavija open“ 16. maja u Istočnom Sarajevu
Uspješan nastup takmičara „Slavije“ u Trebinju Uspješan nastup takmičara „Slavije“ u Trebinju
Marina Kurteš osvojila srebro na Prvenstvu BiH za seniore Marina Kurteš osvojila srebro na Prvenstvu BiH za seniore
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    23h 27m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    17h 26m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    15h 32m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    13h 4m
    0
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    17h 13m
    0