У суботу, 7. 3. 2020. године, са почетком у 17 часова, у Културном центру Источно Ново Сарајево у Источном Сарајеву одржаће се јавна трибина „Буђење Српске“.
Говориће народни посланици у НСРС: Драшко Станивуковић, Јелена Тривић и Љубиша Крунић.
Коментари 4
Marinko
06.03.2020. 18:49
Bravo, treba dati sansu i drugima
S
05.03.2020. 12:41
Eto nek vam dodik klosarac i cosi imaju sta reci jebali vas oni u dupe
Raska
05.03.2020. 06:19
Eto ti imas nesto pametno reci
Daška
04.03.2020. 22:17
Šta oni imaju pametno reći da bih neko slušao. Oni sebe prvo neka probude
Повезане вијести
Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештајаИсточна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Одржано такмичење у лову рибе на пловакОдржано такмичење у лову рибе на пловак
Најчитаније
Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
19h 47m
3
Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
48m
2
Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
1h 50m
0
Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
19h 33m
1
Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву