„Тројка из блока“ 25. августа у Палама

11.08.2025. 18:29
0
ИЗВОР: katera.news

Спортско-хуманитарна манифестација „Тројка из блока“, седма по реду у Палама, биће одржана у понедјељак, 25. августа.

Такмичење, у оквиру Госпојинских свечаности“, ће се одржати од 18.00 часова на кошаркашком терену поред Основне школе „Пале“.

- Учешће у хуманитарном шутирању за три поена износи 5,00 КМ, а сва прикупљена средства биће уплаћена за помоћ вишечланој породици Данојлић из Пала. Биће организована и мини тројка из блока за дјецу млађу од 12 година  – саопштили су из Општине Пале, која је организатор „Госпојинских свечаности“.

Догађај, у оквиру традиционалних славских „Госпојинских свечаности“ општине Пале, организује Хуманитарна организација „Срби за Србе“, у сарадњи са локалним хуманистима и људима добре воље.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Сара Самарџић прворођена беба са подручја општине Пале Сара Самарџић прворођена беба са подручја општине Пале
Пале: Обавјештење о радном времену за 9. јануар Пале: Обавјештење о радном времену за 9. јануар
Пале: У наредној години реализација великих пројеката Пале: У наредној години реализација великих пројеката
Најчитаније
  • Најзаслужнија за данашњи празник
    22h 23m
    20
  • Отаџбино наша поносна, срећан ти рођендан!
    23h 32m
    49
  • Сјећање на Јени Лигтенберг, холандску апотекарку ратне болнице на Корану
    22h 27m
    5
  • Опрости републико моја
    22h 8m
    33
  • Божић у Касиндолској улици
    14h 34m
    0