"Тројка из блока" вечерас у Источном Новом Сарајеву

06.09.2024. 09:07
0
ИЗВОР: katera.news

Хуманитарна организација "Срби за Србе" вечерас организује спортско-хуманитарни турнир "Тројка из блока" на Тргу Србија у Источном Новом Сарајеву.

Караван "Тројке из блока" осми пут долази у Источно Сарајево, а сва прикупљена средства на овогодишњем турниру намијењена су за помоћ породици Ђурашиновић из Новог Града.

Организатори су навели да ће у случају кише турнир бити одржан у дворани "Славија".

Такође, како су навели, за дјецу је организован посеба програм - држење са маскотама и цртање по лицу.

Манифестација ће почети у 20.00 часова.

"Тројку из блока" у Источном Сарајеву по први пут биће преношена на ТВ Арени спорт

Коментари 0
Повезане вијести
Пројекцијама документарних филмова обиљежавање 30 година од егзодуса сарајевских Срба Пројекцијама документарних филмова обиљежавање 30 година од егзодуса сарајевских Срба
У фебруару рођено 28 беба у породилишту Болнице „Србија“ У фебруару рођено 28 беба у породилишту Болнице „Србија“
Како је настајало Источно Сарајево (II дио) Како је настајало Источно Сарајево (II дио)
Најчитаније
  • Стријелац кажњава грешку (Дванаест жигосаних, прича трећа)
    40m
    6
  • Како је настала најпознатија фотографија на свијету
    41m
    49
  • Лицу из Рогатице одузетo оружјe и муницијa
    23h 35m
    0
  • Сутра исплата пензијa у Српској
    20h 29m
    1
  • Годишњица проглашења Милана Oбреновића за краља
    40m
    52