Трудница из поплављене Јабланице изгубила бебу

04.10.2024. 11:48
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Из мостарске Кантоналне болнице Др Сафет Мујић је потврђено да су екипе из Јабланице успјеле евакуисати женску особу у осмом мјесецу трудноће која је потом довезена у ову болницу.

Трудница је подвргнута оперативном захвату и за сада је стабилно, али је, нажалост, изгубила бебу.

Такође, велики број екипа Хитне медицинске помоћи из Мостара је упућен према Јабланици.

Коментари 0
Повезане вијести
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији
Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    3h 37m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 43m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    9h 38m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    10h 34m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 36m
    0