Трудница из поплављене Јабланице изгубила бебу

04.10.2024. 11:48
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Из мостарске Кантоналне болнице Др Сафет Мујић је потврђено да су екипе из Јабланице успјеле евакуисати женску особу у осмом мјесецу трудноће која је потом довезена у ову болницу.

Трудница је подвргнута оперативном захвату и за сада је стабилно, али је, нажалост, изгубила бебу.

Такође, велики број екипа Хитне медицинске помоћи из Мостара је упућен према Јабланици.

Коментари 0
Повезане вијести
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији
Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    10h 14m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    8h 25m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    11h 57m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    23h 58m
    1
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    13h 11m
    0