Туристи из Аустрије у Црну Гору дошли тракторима

30.06.2020. 09:09
0
ИЗВОР: Tanjug

На прагу туристичке сезоне у Црној Гори је, због пандемије вируса корона, и више од 90 одсто мање туриста него прошле године.

Зато свако ко личи на туристу привлачи пажњу, али на граничном прелазу Дебели бријег, гдје је скоро десет пута мање путника него прошле године, посебну пажњу су привукли туристи из Аустрије, преноси портал "Cdm".

Наиме, како преноси радио Јадран, они су прешли границу модификованим возилима-тракторима на која су закачили приколице.

Коментари 0
Повезане вијести
Украдени лични подаци више од 100.000 туриста Украдени лични подаци више од 100.000 туриста
За девет мјесеци Српску посјетило готово 400.000 туриста За девет мјесеци Српску посјетило готово 400.000 туриста
Туриста из Србије погинуо у паду са зида у Старом граду Туриста из Србије погинуо у паду са зида у Старом граду
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    17h 36m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    15h 47m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    8h 14m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    19h 19m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 33m
    0