Туристи из Аустрије у Црну Гору дошли тракторима

30.06.2020. 09:09
0
ИЗВОР: Tanjug

На прагу туристичке сезоне у Црној Гори је, због пандемије вируса корона, и више од 90 одсто мање туриста него прошле године.

Зато свако ко личи на туристу привлачи пажњу, али на граничном прелазу Дебели бријег, гдје је скоро десет пута мање путника него прошле године, посебну пажњу су привукли туристи из Аустрије, преноси портал "Cdm".

Наиме, како преноси радио Јадран, они су прешли границу модификованим возилима-тракторима на која су закачили приколице.

Коментари 0
Повезане вијести
Украдени лични подаци више од 100.000 туриста Украдени лични подаци више од 100.000 туриста
За девет мјесеци Српску посјетило готово 400.000 туриста За девет мјесеци Српску посјетило готово 400.000 туриста
Туриста из Србије погинуо у паду са зида у Старом граду Туриста из Србије погинуо у паду са зида у Старом граду
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    16h 40m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    10h 39m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    8h 45m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    17h 36m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 17m
    0