Турнир у уличном баскету у Подграбу 18. августа

05.08.2024. 12:51
0
ИЗВОР: katera.news

Традиционални турнир у уличном баскету у Подграбу биће одржан 18. августа на терену Основне школе "Србија" у Подграбу.

Побједничку екипу очекује новчана награда у износу од 900 КМ, а другопласирану екипу од 400 КМ.

У склопу турнира биће и наградно шутирање  за три поена, а предвиђене су и награде за публику као и за најмлађе учеснике.

Екипе се пријављују на број телефона 066/400-132, а пријава по екипи износи 30,00 КМ.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
У недјељу гусларско вече у Подграбу У недјељу гусларско вече у Подграбу
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    17h 16m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    15h 27m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    7h 54m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    18h 59m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 13m
    0