Турнир у уличном баскету у Подграбу 18. августа

05.08.2024. 12:51
0
ИЗВОР: katera.news

Традиционални турнир у уличном баскету у Подграбу биће одржан 18. августа на терену Основне школе "Србија" у Подграбу.

Побједничку екипу очекује новчана награда у износу од 900 КМ, а другопласирану екипу од 400 КМ.

У склопу турнира биће и наградно шутирање  за три поена, а предвиђене су и награде за публику као и за најмлађе учеснике.

Екипе се пријављују на број телефона 066/400-132, а пријава по екипи износи 30,00 КМ.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
У недјељу гусларско вече у Подграбу У недјељу гусларско вече у Подграбу
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    16h 40m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    10h 39m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    8h 45m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    17h 36m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 17m
    0