Тужилаштво преузело осумњиченог за убиство на Сокоцу

12.06.2023. 12:45
0
ИЗВОР: srna.rs

Окружно јавно тужилаштво у Источном Сарајеву данас је преузело осумњиченог за убиство на Сокоцу, након што је отпуштен са болничког лијечења.

Из тужилаштва су навели да је преузет мушкарца чији су иницијали С.Д. због сумње да је починио кривична дјела тешко убиство и недозвољена производња и промет оружја и експлозивних материја.

Осумњиченог ће након што је отпуштен са лијечења у Болници "Србија" испитати поступајући тужилац, који ће одлучити о подношењу приједлога за одређивање притвора.

У саопштењу је наведено да је Окружно јавно тужилаштво, поводом догађаја који се десио у Сокоцу у сриједу, 7. јуна, а у коме је смртно страдало једно лице, предузимало мјере и радње ради доказивања и процесуирања починиоца кривичног дјела.

У протеклим данима на више локација извршени су претреси великог броја лица и објеката.

Из Окружног јавног тужилаштва наводе да ће наставити да благовремено, тачно и прецизно обавјештавају јавност о предузетим мјерама и радњама поводом овог догађаја.

У пуцњави која се догодила у сриједу, 7. јуна, у Сокоцу, једно лице је убијено, а једно рањено. Пуцњава се догодила у послијеподневним часовима у Улици цара Лазара.

Коментари 0
Повезане вијести
Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Вечерас хуманитарно књижевно вече за Драгана Мацана и Дарка Мастила у Источном Сарајеву Вечерас хуманитарно књижевно вече за Драгана Мацана и Дарка Мастила у Источном Сарајеву
Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије Болница „Србија“ богатија за још једног специјалисту офталмологије
Најчитаније
  • Радивоје Косорић – Славни јунак романијског краја
    19h 58m
    17
  • Ранко Елез - Смрт на Меденој главици
    10h 3m
    4
  • Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
    14h 30m
    19
  • У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
    21h 20m
    0
  • Прва жена у Српској која је постала мајка на дијализи
    18h 51m
    0