У експлозији у насељу Отока оштећени маркет и неколико аутомобила

08.05.2020. 10:08
0
ИЗВОР: Srna

У сарајевском насељу Нова Отока рано јутрос активирана је експлозивна направа која је оштетила један маркет и неколико паркираних аутомобила, потврдио је портпарол Министарства унутрашњих послова /МУП/ Кантона Сарајево Мирза Хаџиабдић.

Хаџиабдић је рекао новинарима да у експлозији, која се догодила у 4.30 часова, није било повријеђених лица.

У току је увиђај који, по налогу дежурног тужиоца Тужилаштва Кантона Сарајево, врше припадници кантоналног МУП-а.

Више информација биће познато по завршетку увиђаја.

Коментари 0
Повезане вијести
Активирана експлозивна направа на Добрињи Активирана експлозивна направа на Добрињи
У кориту Миљацке пронађено тијело женe У кориту Миљацке пронађено тијело женe
Активирана експлозивна направа у Старом Граду, оштећени стамбени објекти Активирана експлозивна направа у Старом Граду, оштећени стамбени објекти
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    15h 9m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    14h 55m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    16h 16m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    13h 32m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    15h 21m
    0