У акцији Полицијске управе Источно Сарајево ухапшено пет лица

10.11.2021. 18:48
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Особе које су ухапшене у акцији полиције Републике Српске спроведене су у Полицијску станицу у Источном Новом Сарајеву.

Према фотографијама с мјеста догађаја, види се да је заплијењена већа количина дроге, а судећи по ознакама на заплијењеној роби, пронађено је најмање 50 пакета.

Како се види на снимцима, ухапшена су и спроведена четири мушкарца и једна жена.

Њихово спровођење пратиле су и осигуравале јаке полицијске снаге.

Подсјећамо, припадници Министарства унутрашњих послова Републике Српске и Жандармерије су на путу према Бјелашници, на територији Републике Српске, пресрели комбиновано возило и пронашли велику количину дроге.

Видео: БН ТВ

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    16h 31m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    16h 17m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    17h 38m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    14h 54m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    12h 46m
    0