У акцији "Рез" ухапшено седам лица због више кривичних дјела

12.07.2022. 20:41
0
ИЗВОР: srna.rs

Седам лица ухапшено је јер се доводе у везу са извршењем више кривичних дјела на подручју Кантона Сарајево.

Ова лица ухапшена су у акцији кодног назива "Рез", коју проводе припадници Министартва унутрашњих послова /МУП/ Кантона Сарајево.

Портпарол кантоналног МУП-а Мирза Хаџиабдић рекао је новинарима да су четири лица ухапшена на подручју Кантона Сарајево, а три на подручју Неума, у сарадњи са припадницима МУП-а Херцеговачко-неретванског кантона.

Хаџиабдић је навео да се ухапшени доводе у везу са извршењем више кривичних дјела на подручју Кантона Сарајево, као и да се врше претреси више објеката и превозних средстава с циљем прикупљања материјалних доказа.

Он је додао да полиција Кантона Сарајево акцију реализује под надзором Тужилаштва БиХ, а према наредби Суда БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге
Аустријанка погинула у превртању кајака на Тари Аустријанка погинула у превртању кајака на Тари
Најчитаније
  • Освештање Цркве Светог Марка на Кошеву - духовна побједа Срба у Сарајеву
    18h 42m
    2
  • Дан побjеде над фашизмом и Дан Европе
    21h 7m
    2
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    16h 0m
  • Пале: Маршoм „Бесмртног пука“ и полагањем вијенаца обиљежен Дан побједе над фашизмом
    20h 35m
    0
  • Први 3x3 улични баскет у Источној Илиџи 30. и 31. маја
    19h 43m
    0