У Бијељини од петка забрана окупљања на јавним мјестима

02.04.2020. 19:47
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Градски штаб за ванредне ситуације Бијељине је на данашњој сједници, између осталог, усвојио и три наредбе.

Првом од њих се задужује Министарство унутрашњих послова Републике Српске, Полицијска управа Бијељина да врши контролу лица која се појављују на простору испред Кванташке пијаце.

Забрањује се окупљање на јавним мјестима на територији града Бијељина и то у Градском парку, излетиштима и викенд насељима на подручју Града Бијељина и код теретана на отвореном од 3. априла.

Како је наведено из Штаба, надзор над спровођењем ове Наредбе вршиће Министарство унутрашњих послова Републике Српске, Полицијска управа Бијељина.

Штаб Препоручује трговинским центрима, апотекама и банкама да уторком и петком у периоду од 07:00 до 10:00 часова пружају услуге искључиво лицима са навршених 65 и више година живота, уз придржавање свих мјера заштите које се односе на дезинфекцију, социјално растојање и боравак у просторији до три лица, у циљу заштите здравља тих лица, а лицима млађим од 65 година живота се препоручује да у наведеном периоду не обављају куповину и не обављају послове у банкама.

Коментари 0
Повезане вијести
Бијељина: Радник на дизалици затечен мртав Бијељина: Радник на дизалици затечен мртав
Авганистан: Забрана продаје дјечијих играчака Авганистан: Забрана продаје дјечијих играчака
Златна значка за младог виртуоза из Бијељине Златна значка за младог виртуоза из Бијељине
Најчитаније
  • Прича о Цркви Преображења Господњег: Судбина је одредила да овај храм буде саграђен у Сарајеву
    9h 29m
    1
  • Како је нестао древни српски Дубровник
    59m
    30
  • Пале: Усљед несугласица у саобраћају, возачу наниo тјелеснe повреде и оштетио аутомобил
    7h 51m
    2
  • Пет лица повријеђено у саобраћајној незгоди на магистралном путу Фоча - Шћепан Поље
    22h 19m
    0
  • Разматра се опција да Додик буде кандидат за предсједника Србије након Вучића?
    3h 45m
    9