У бјекству двоструки убица из Зенице, расписана потјерница

14.09.2023. 21:51
0
ИЗВОР: srna.rs

Двоструки убица Алекса Мицан који је пуштен на допуст није се данас вратио у затвор у Зеници, гдје издржава затворску казну од 25 година, због чега је за њим расписана потјерница, јавили су федерални медији.

Мицан, чије је право име Анис Кундалић, убио је 2004. године у Сарајеву Сенада Лепирицу и Адема Ћатића, раднике фирме "ИТ компјутерс", у које је испалио 12 хитаца.

За двоструко убиство осуђен је на 25 година затвора, а до сада је одслужио 19 година.

Против Мицана је од 2000. године до двоструког убиства поднесено 30 пријава због више кривичних дјела, а за њим су биле расписане и двије потјернице.

Приликом превара и других криминалних радњи користио је бројна имена.

Коментари 0
Повезане вијести
Ела Јовановић отпуштена из болнице након мјесец дана борбе Ела Јовановић отпуштена из болнице након мјесец дана борбе
Ела, која је тешко повријеђена у трамвајској несрећи, ускоро иде кући Ела, која је тешко повријеђена у трамвајској несрећи, ускоро иде кући
Страдање сарајевских љекара – Град у којем је убијена Хипократова заклетва Страдање сарајевских љекара – Град у којем је убијена Хипократова заклетва
Најчитаније
  • Кад је Соколац био мали Монтевидео
    10h 27m
    60
  • Покренут поступак усклађивања редова вожње аутобуских линија
    17h 19m
    1
  • Шеранић: Влада Српске обезбиједила 400.000 КМ за реконструкцију Дома за старија лица у Источном Сарајеву
    12h 14m
    0
  • Нико неће некретнине у малим општинама
    18h 50m
    0
  • Ела Јовановић отпуштена из болнице након мјесец дана борбе
    15h 3m
    0