У Болници “Србија” на лијечењу од короне 26 особа

06.08.2020. 18:39
0
ИЗВОР: СРНА

У ковид одјељењу Болнице "Србија" у Источном Сарајеву тренутно се налази 26 пацијената теже клиничке слике, од којих су два обољела прикључена на респиратор, изјавио је директор ове здравствене установе Небојша Шешлија.

Он је додао да су заражени један доктор и једна медицинска сестра.

Шешлија је навео да Болница располаже довољном количином лијекова и заштитне опреме, нагласивши да су ставили у функцију рентген и мобилни ултразвук, које су им обећали премијер Републике Српске Радован Вишковић и министар здравља и социјалне заштите Ален Шеранић. 

Коментари 0
Повезане вијести
Измирена дуговања радницима Болнице "Србија" за порезе и доприносе 2011-2019. године Измирена дуговања радницима Болнице "Србија" за порезе и доприносе 2011-2019. године
У мјесецу јуну у Болници „Србија“ рођено 47 беба У мјесецу јуну у Болници „Србија“ рођено 47 беба
Др Бојан Стевановић нови специјалиста на Одјељењу гинекологије и акушерства Др Бојан Стевановић нови специјалиста на Одјељењу гинекологије и акушерства
Најчитаније
  • Помозимо Марку Павловићу са Пала
    5h 27m
    0
  • ЕУ ово месо даје кућним љубимцима, а ми га једемо
    22h 11m
    2
  • Сјећање на смрт шестогодишње Биљане Николић - рана која не зараста
    10h 47m
    3
  • Активан хуманитарни број 1402 за Михаелу Филипић из Шековића!
    9h 15m
    0
  • Идентификовани нападачи на младића са мајицом "Црвене звезде"
    4h 47m
    1