У болници у Невесињу за 24 часа рођено шест дјевојчица

29.11.2024. 11:12
3
ИЗВОР: radionevesinje.com

У невесињском породилишту у посљедња 24 часа на свијет је дошло шест дјевојчица.

Мајке и новорођенчад су из Гацка, Билеће, Берковића, Стоца и Невесиња. Поред родитеља овај лијеп догађај обрадовао је и здравствене раднике.

Главна медицинска сестра Жана Томовић каже да су порођаји протекли у најбољем реду. Додаје да је пет порођаја било природним путем и један царским резом.

Да је невесињско породилиште популарно у региону говори податак да је од почетка године у Болници Невесиње рођено 15 беба више него лани, а преостао је још читав мјесец за родитељске радости.

У протекле двије деценије само се још једном догодило да се у невесињском породилишту, у оквиру 24 часа, роди шест беба. Било је то 21. јануара 2022. године.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Velo 29.11.2024. 21:19
    Nestvarno dobri, dr Kokotović, Žana i ostali... Čestitke, živi i zdravi bili i puno uspjeha u daljem radu...
  • Generic placeholder image
    Ime 29.11.2024. 18:10
    Čestitke roditeljima ❤️ a o doktoru Kokotoviću sve najbolje!
  • Generic placeholder image
    Mila 29.11.2024. 11:48
    Čestitamo roditeljima.Bolnica ima vrhunskog doktora Ranka Kokotovića.Takav čovjek em što je stručan u svom poslu,nego je i ljudina..Sve pohvale.Da budu i drugima primjer.
Повезане вијести
Српска богатија за 20 беба Српска богатија за 20 беба
Српска богатија за 31 бебу Српска богатија за 31 бебу
Српска богатија за 18 беба Српска богатија за 18 беба
Најчитаније
  • Вјенчање одржано у Болници „Србија“
    10h 33m
    0
  • Одржано регионално такмичење из физике у ОШ "Јован Дучић" у Касиндолу
    10h 13m
    0
  • Прије 28 годинa срушен Жежељев мост преко Дунава
    11h 42m
    0
  • Данас Меморијални шаховски турнир "Горан Вујичић"
    13h 23m
    0
  • Сјећање на Сурдулицу - цивилне жртве и разарања током НАТО бомбардовања 1999. године
    10h 23m
    0