У Бошњачкој махали плакати за бојкот српске робе

27.12.2022. 10:40
0
ИЗВОР: Танјуг

У етнички мјешовитом насељу Бошњачка махала у сјеверном дијелу Косовске Митровице осванули су плакати на албанском језиком са позивом за бојкот српске робе, преноси РТС.

Недавни статистички подаци привремених институција самоуправе у Приштини, које су објавили приштински медији, показују да увоз производа из централне Србије на КиМ, и даље расте, а да је до новембра увезена роба вриједна више од 340 милиона евра.

Замјеник генералног директора Агенције за инвестиције и подршку предузетништву Зеф Дедај потврдио је да је, када се посматра регион, на КиМ највише робе стигло из централне Србије.

Коментари 0
Повезане вијести
Пресуда Србима приведеним на Газиместану биће изречена 1. јула Пресуда Србима приведеним на Газиместану биће изречена 1. јула
Тужилаштво тражи казну од 45 година затвора за Хашима Тачија Тужилаштво тражи казну од 45 година затвора за Хашима Тачија
Обијена кућа породице Гачић код Косова Поља Обијена кућа породице Гачић код Косова Поља
Најчитаније
  • Правда за чика Маринка К.
    17h 50m
    8
  • Церска битка: занимљивости о првој великој побједи српске војске у Великом рату
    12h 57m
    0
  • Стеван Сремац, најистакнутији реалиста српске књижевности
    17h 52m
    0
  • Запаљен љетниковац у Источном Старом Граду, полиција трага за извршиоцем
    16h 10m
    0
  • Преминула Мирјана Градина, специјалиста анестезије и реанимације
    18h 18m
    0