У четвртак претежно облачно са кишом, пљусковима и грмљавином

31.08.2022. 21:31
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ у четвртак се очекује претежно облачно вријеме са кишом, пљусковима и грмљавином, а дневна температура до 31 степен Целзијусов.

На западу ће у првом дијелу дана бити свјежије уз наоблачење са кишом, а у осталим предјелима мало топлије уз краће сунчане периоде.

Већину крајева ће послије подне и у вечерњим часовима захватити киша и пљускови са грмљавином, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха од 12 до 18, на југу до 21 степен, а дневна од 22 до 31, у вишим предјелима од 17 степени Целзијусових.

Дуваће слаб до умјерен вјетар сјеверних смјерова.

Према прогнози Федералног хидрометеоролошког завода, данас превладава сунчано вријеме уз умјерену облачност, а у Херцеговини претежно сунчано. Поднегдје су послије подне регистровани локални пљускови.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Бјелашница 12, Хан Пијесак 20, Калиновик 22, Соколац 23, Гацко 25, Невесиње, Бихаћ, Дрвар, Ливно и Тузла 26, Фоча, Мркоњић Град, Шипово, Бугојно и Сарајево 27, Рудо, Вишеград, Бијељина, Јајце и Сански Мост 28, Србац, Зворник и Зеница 29, Билећа, Приједор, Добој, Бањалука, Требиње и Широки Бријег 30 и Мостар 34 степена Целзијусова.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Минић: На првој наредној сједници Владе одлука о враћању дијела акциза на гориво Минић: На првој наредној сједници Владе одлука о враћању дијела акциза на гориво
Сутра претежно облачно, до 18 степени Сутра претежно облачно, до 18 степени
Ковачевић: Република Српска има рјешење за проблем поскупљења горива Ковачевић: Република Српска има рјешење за проблем поскупљења горива
Најчитаније
  • Сјећање на војника Сашу Стајића, једну од првих жртава НАТО бомбардовања
    14h 54m
    3
  • Хан Пијесак: Непознати починилац усмртио пса на имању
    12h 11m
    0
  • Посне лазање са шпинатом
    14h 53m
    0
  • Ковачевић: Република Српска има рјешење за проблем поскупљења горива
    9h 58m
    0
  • Поетско вече у знак сјећања на Михајла Витора – препуна сала и вртлог емоција у Културном центру Источно Ново Сарајево (ФОТО)
    3h 3m
    0