У ФБиХ корона вирусом заражено још 36 особа

29.06.2020. 21:11
0
ИЗВОР: Srna

На Клиничком центру Универзитета у Сарајеву током дана тестирано је 276 узорака на присуство вируса корона, од којих је 36 новозаражених.

У Сарајеву је заражена 31 особа, док је по једна у Зеници, Олову, Горажду, Жепчу и Високом, преноси "Дневни аваз".

У карантину Клиничког центра Универзитета у Сарајеву хоспитализовано је 21 лице, сва су витално стабилна и нико од њих није на респиратору.

Коментари 0
Повезане вијести
Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли
Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу
Годишњица срамне арбитраже за Добрињу Годишњица срамне арбитраже за Добрињу
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    18h 25m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    19h 28m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    19h 5m
    0
  • До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
    18h 38m
    0
  • Сутра топло и нестабилно уз локалне пљускове, могућ и град
    20h 0m
    0