У Источној Илиџи пронађен засад индијске конопље

07.09.2020. 11:24
1
ИЗВОР: Катера

Оперативним активностима у акцији „Плантажа 2020“, припадници Полицијске управе Источно Сарајево, дана 6. 9. 2020. године у мјесту Крупац, општина Источна Илиџа, пронашли су четири стабљике висине од 42 до 128 центиметара које својим изгледом асоцирају на опојну дрогу индијске конопље.

Стабљике, као и вреће и боце са супстратима изузете су након криминалистичко-техничких мјера и радњи.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

У току је даљи рад на проналаску извршиоца и документовању кривичног дјела „Неовлаштена производња и промет опојних дрога".

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Nocna sjedeljka 07.09.2020. 12:47
    pa to se postavi mikro kamera (nekad je moro pandur da lezi sa dvogledom) i uhvate se i "ratari" .....
    I to nije opojnaa droga nego su se do jucer od toga pravile kosulje! A i danas se prave;)
Повезане вијести
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО) Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО)
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    16h 25m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    17h 28m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    23h 59m
    0
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    22h 29m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    17h 5m
    0