У Источној Илиџи пронађен засад индијске конопље

07.09.2020. 11:24
1
ИЗВОР: Катера

Оперативним активностима у акцији „Плантажа 2020“, припадници Полицијске управе Источно Сарајево, дана 6. 9. 2020. године у мјесту Крупац, општина Источна Илиџа, пронашли су четири стабљике висине од 42 до 128 центиметара које својим изгледом асоцирају на опојну дрогу индијске конопље.

Стабљике, као и вреће и боце са супстратима изузете су након криминалистичко-техничких мјера и радњи.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

У току је даљи рад на проналаску извршиоца и документовању кривичног дјела „Неовлаштена производња и промет опојних дрога".

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Nocna sjedeljka 07.09.2020. 12:47
    pa to se postavi mikro kamera (nekad je moro pandur da lezi sa dvogledom) i uhvate se i "ratari" .....
    I to nije opojnaa droga nego su se do jucer od toga pravile kosulje! A i danas se prave;)
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога ПУ Источно Сарајево обиљежила Међународни дан борбе против злоупотребе дрога
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    12h 25m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    10h 36m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    14h 8m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    3h 3m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    15h 22m
    0