У Источној Илиџи ситуација задовољавајућа, штаб у приправности

19.01.2023. 09:43
0
ИЗВОР: srna.rs

Штаб за ванредне ситуације општине Источна Илиџа је у приправности због обилних падавина и прати ситуацију на терену која је тренутно задовољавајућа, рекао је Срни начелник општинског Одјељења за стамбено-комуналне послове и цивилну заштиту Ђорђе Челик.

Челик је навео да је ноћ протекла без проблема и да је стање редовно.

- Екипе су на терену, прате ситуацију и извјештавају надлежне - рекао је Челик.

Он је подсјетио да је Штаб за ванредне ситуације општине Источна Илиџа јуче донио одлуку да откаже богојављенско пливање за Часни крст на ријеци Жељезници, које је било планирано за данас.

Челик је рекао да грађани могу пријавити евентуалне проблеме изазване временским непогодама на дежурни број општинске Цивилне заштите 057/316-027.

Коментари 0
Повезане вијести
"Марш одбране" на Илињачу 21. јула "Марш одбране" на Илињачу 21. јула
Грађани покренули иницијативу за мораторијум на изградњу стамбених зграда у Источном Сарајеву Грађани покренули иницијативу за мораторијум на изградњу стамбених зграда у Источном Сарајеву
Програм манифестације „4. август – да се не заборави“ Програм манифестације „4. август – да се не заборави“
Најчитаније
  • Битка за Рогатицу - Једна од највећих битки четника против Нијемаца и усташа (ВИДЕО)
    22h 52m
    27
  • Грађани покренули иницијативу за мораторијум на изградњу стамбених зграда у Источном Сарајеву
    16h 41m
    8
  • Кнез Иван Кнежевић - Иво од Семберије
    22h 48m
    0
  • Освештан Храм Светих Козме и Дамјана у Барама, служио митрополит Хризостом
    23h 0m
    0
  • "Марш одбране" на Илињачу 21. јула
    16h 38m
    0