У Источном Новом Сарајеву обијено возило, украдена роба у вриједности од око 2.300 КМ

14.06.2023. 09:06
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источно Ново Сарајево јуче је пријављено да су у у Хиландарској улици, у Источном Новом Сарајеву, на путничком моторном возилу поломљена стакла и из унутрашњости отуђени апарати, одјећа и обућа у вриједности око 2.300 КМ.

Из Полицијске управе Источно Сарајево наводе да су полицијски службеници извршили увиђај на лицу мјеста, као и да је у току рад на расвјетљавању и проналаску извршиоца кривичног дјела „Тешка крађа“.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    21h 30m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    2h 31m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 33m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    21h 16m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    17h 45m
    0