У Источном Сарајеву рођен један дјечак

23.06.2024. 09:16
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 16 беба, седам дјевојчица и девет дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

Пет беба рођено је у породилишту у Бањалуци, четири у Добојум по двије у Приједору и Бијељиним, а по једна у Зворнику, Требињу и Источном Сарајеву.

У Бањалуци је рођена једна дјевојчица и четири дјечака, у Добоју двије дјевојчице и два дјечака, у Приједору једна дјевојчица и један дјечак, у Бијељини двије дјевојчице, у Требињу једна дјевојчица, а у Зворнику и Источном Сарајеву по један дјечак.

Порода није било у породилиштима у Фочи, Градишци и Невесињу.

Коментари 0
Повезане вијести
Просјечна нето плата у Српској у јануару 1.593 КМ Просјечна нето плата у Српској у јануару 1.593 КМ
У суботу почиње манифестација „Момо Капор: чувар адресе“ У суботу почиње манифестација „Момо Капор: чувар адресе“
Највиша пензија у Српској исплаћена за јануар износи 3.776 КМ Највиша пензија у Српској исплаћена за јануар износи 3.776 КМ
Најчитаније
  • Како су Копривице вратиле мошти Светог Харалампија у манастир Морачу
    5h 36m
    5
  • Егзодус Срба из Сарајева 1996. године (ВИДЕО)
    2h 36m
    3
  • Годишњица протјеривања Срба из Вогошће
    19h 46m
    39
  • Пут у снијегу
    5h 25m
    0
  • „Почех да чезнем за Београдом“
    16h 36m
    0