У Источном Сарајеву запаљен аутомобил бившег одборника ДНС-а

24.01.2023. 09:08
10
ИЗВОР: atvbl.rs

У Источном Сарајеву ноћас је изгорио аутомобил марке мерцедес МЛ.

До пожара је, како АТВ сазнаје, дошло око четири часа.

Незванично, аутомобил је у власништву Александра Сладоја, одборника у Скупштини Општине Источно Ново Сарајево, који је недавно напустио ДНС.

Подсјећамо, прије неколико дана, у Источном Новом Сарајеву, запаљен је аутомобил народног посланика Предрага Нешића, брата лидера ДНС-а Ненада Нешића.

Тада су се из поменуте странке огласили и поручили да најоштрије осуђују угрожавање имовине Предрага Нешића те су позвали надлежне органе да хитно реагују.

Коментари 10
  • Generic placeholder image
    Nerealna objektivnost 24.01.2023. 17:10
    Citajuci o paljenju auta Nesicu, Glavasu, Sladoju dosao sam do zakljucka da se ne isplati biti posten. Ako si posten odmah ti lopovi zapale auto :)
  • Generic placeholder image
    Flojd 24.01.2023. 16:31
    Loše gorivo
  • Generic placeholder image
    Кримо-град 24.01.2023. 14:46
    Најгоре је од свега што су поштени људи колатерална штета лопова и криминалаца. Лопови ће лако надокнадити штету, а поштеног човјека неко због њих ојади и у дуг затјера. Добро је док не почне оружани обрачун. Шта су све покрали, и ДНС и СНСД, ваља се расталити!
  • Generic placeholder image
    Zire 24.01.2023. 13:23
    Njima udarili po imovini ,oni narodu na život.
  • Generic placeholder image
    Voxpopuli 24.01.2023. 12:32
    Sve neka skupa terenska vozila, možda se negdje po Jahorinu pregriju pa kad se parkiraju sami se zapale.Malo mi je čudno što su vlasnici iz DNS to je možda već slučajnost.
  • Generic placeholder image
    Sima 24.01.2023. 11:02
    Losa instalacija
  • Generic placeholder image
    Haha 24.01.2023. 10:27
    Sad ce opet trazit ko je bidone goriva po pumpama kupio😂😂
  • Generic placeholder image
    Akcijareakcija 24.01.2023. 10:08
    #Vuxan, loše gorivo
  • Generic placeholder image
    Radoje 24.01.2023. 10:04
    Mozda to rijesi novi ministar Nesic??? E Istocno Sarajevo, nakon svake muke sta docekaste.
  • Generic placeholder image
    Vuxan 24.01.2023. 10:00
    Šta se dešava, neverovatno,svaki dan nekome izgori automobil.
Повезане вијести
Паљани побједници ФИБА турнира у уличном баскету у Трнову Паљани побједници ФИБА турнира у уличном баскету у Трнову
У понедјељак наставак суђења оптуженом за удес у којем је погинуо новинар Горан Маунага У понедјељак наставак суђења оптуженом за удес у којем је погинуо новинар Горан Маунага
Да ли су роде на Романији посљедица климатских промјена? Да ли су роде на Романији посљедица климатских промјена?
Најчитаније
  • Рогатичанин Небојша Ерић од дрвета ствара што очима види
    12h 24m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Апел за потрошаче
    13h 42m
    2
  • Угашена четири пожара, изгорио помоћни објекат у Балтићима у Сокоцу
    15h 18m
    0
  • Калиновачка олимпијада "Гвозно-Моба-Озон 2025"
    14h 18m
    0
  • Милан Кадлец поразио противника из Црне Горе
    15h 29m
    0