У Мостару напад на навијаче Радника, клуб тражи реакцију

11.11.2024. 13:53
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Фудбалски клуб Радник Бијељина најоштрије осуђује вандалски чин напад на навијаче при повратку из Широког Бријега са утакмице 13. кола лиге БиХ.

Двадесетак маскираних лица напало је у Мостару комби у којем су били навијачи Фудбалског клуба Радник, саопштено је из Министарства унутрашњих послова Херцеговачко-неретванског кантона.

– При нападу су сломљена два бочна стакла на возилу ивеко – навели су из полиције.

Напад се догодио синоћ око 22.00 часа на раскрсници улица Фра Дидака Бунтића и бискупа Чуле у Мостару. Из полиције наводе да је извршен увиђај, те да су предузете све потребне мјере.

Из бијељинског тима истичу да њихова навијачка група ниједних гестом није изазовала инцидент

-Група наших навијача прешла је дуг пут како би пружила подршку свом клубу, притом показала фер понашање, не направивши ни најмањи инцидент нити је било којим гестом испровоцирала навијачку групу неког другог клуба. Тражимо и захтијевамо од надлежних органа да идентификују и казне виновнике овог инцидента како би спријечили да се овакве и сличне ствари у будућности понављају- наводе из Радника.

Коментари 0
Повезане вијести
Референдум у Српској 18. или 25. октобра Референдум у Српској 18. или 25. октобра
Да ли су електрични тротинети безбједни за дјецу? Да ли су електрични тротинети безбједни за дјецу?
Који су могући сценарији након Вишковићеве оставке и одузимања мандата Додику? Који су могући сценарији након Вишковићеве оставке и одузимања мандата Додику?
Најчитаније
  • Смртно страдало лице у Сокоцу
    18h 34m
    0
  • Заборављени коријени: Манастир Ступље - Челинац (ВИДЕО)
    14h 46m
    0
  • Запосленица Дирекције за координацију полицијских тијела БиХ вријеђала на националној основи
    12h 25m
    16
  • Који су могући сценарији након Вишковићеве оставке и одузимања мандата Додику?
    12h 32m
    1
  • Двогодишња дјевојчица пала са терасе
    23h 11m
    0