У недјељу јавна трибина СДС-а у Источном Сарајеву

23.09.2022. 09:47
0
ИЗВОР: katera.news

Јавна трибина Српске демократске странке у Источном Сарајеву одржаће се у недјељу, 25. септембра.

На трибини ће се представити кандидати за посланике Народне скупштине Републике Српске Маринко Божовић, Дарко Берјан и Босиљка Дуњић, кандидат за Представнички дом Парламентарне скупштине БиХ Дарко Бабаљ, кандидат за српског члана Предсједништва БиХ Мирко Шаровић, те кандидат за предсједника Републике Српске Јелена Тривић.

Трибинa, коју организују Општински одбор СДС Источна Илиџа и Општински одбор Источно Ново Сарјево, биће одржана у спортској дворани у Касиндолу у 20.00 часова.

Гласај за СДС, живи боље!

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Свесрпски сабор културног стваралаштва, отаџбине и расејања од 21. до 30. августа Свесрпски сабор културног стваралаштва, отаџбине и расејања од 21. до 30. августа
Програм манифестације „4. август – да се не заборави“ Програм манифестације „4. август – да се не заборави“
"Марш одбране" на Илињачу 21. јула "Марш одбране" на Илињачу 21. јула
Најчитаније
  • Програм манифестације „4. август – да се не заборави“
    22h 30m
    0
  • Анкета: Да ли подржавате одржавање протеста у Палама?
    18h 39m
    20
  • „Корана ко рана“ - Свједочанство Ђорђа Шевића (ОДЛОМАК)
    17h 20m
    2
  • Жену ударио гром, хеликоптером пребачена у болницу
    20h 52m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    21h 20m
    0