У недјељу парастос за погинуле борце на Требевићу

15.05.2020. 09:15
0
ИЗВОР: Srna

На мјесном Спомен-обиљежју Јасик на Требевићу у недјељу, 17. маја, биће служен парастос и положени вијенци као знак сјећања на 32 погинула припадника Војске Републике Српске у одбрамбено-отаџбинском рату.

Парастос и полагање вијенаца планирани су за 11.00 часова, најављено је из Борачке организације општине Пале.

Спомен-обиљежје подигнуто је на Јасику на Требевићу 12. маја 2002. године као знак захвалности српским борцима погинулим у одбрамбено-отаџбинском рату.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас парастос убијеним Србима на Залазју Данас парастос убијеним Србима на Залазју
Општина Источно Ново Сарајево и Град Источно Сарајево организују бесплатан превоз у Братунац Општина Источно Ново Сарајево и Град Источно Сарајево организују бесплатан превоз у Братунац
Општина Источно Ново Сарајево и Град Источно Сарајево организују бесплатан превоз у Братунац Општина Источно Ново Сарајево и Град Источно Сарајево организују бесплатан превоз у Братунац
Најчитаније
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева - Јово Јанковић
    21h 29m
    2
  • Минић: Пут Фоча-Тјентиште биће урађена у року од двије године
    23h 31m
    6
  • Козара – епопеја српског страдања
    5h 58m
    4
  • Јелићева: Студије у Русији, а знање за Републику Српску
    4h 17m
    0
  • Пале: Турнир у одбојци на пијеску окупио 16 екипa
    20h 20m
    0