У Палама двојица мушкараца клањала у Олимпијском парку

24.09.2019. 10:26
2
ИЗВОР: Срна

Двојица мушкараца исламске вјероисповјести обављали су вјерски обред у центру Пала, у Олимпијском парку гдје се дјеца играју и старија популација одмара.

Портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић рекла је Срни да су јуче полицијски службеници по пријави грађана изашли на терен, али су непознати мушкарци већ отишли.

-С обзиром на то да су већ отишли, нисмо могли утврдити ни њихов идентитет ни одакле долазе - истакла је Стокановићева.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Šone 26.09.2019. 10:42
    Ovo je više provokacija nego potreba za vjerskim obredom
  • Generic placeholder image
    Giša 24.09.2019. 13:49
    Šta imaju prijavljivatixodmah natjerati.Imaxzaxto objekatxu kome se moliš bogu.
Повезане вијести
Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ
Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан
„Касперијада“ данас у Палама „Касперијада“ данас у Палама
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    9h 46m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    7h 50m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    6h 20m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    10h 0m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    9h 50m
    0