У Палама двојица мушкараца клањала у Олимпијском парку

24.09.2019. 10:26
2
ИЗВОР: Срна

Двојица мушкараца исламске вјероисповјести обављали су вјерски обред у центру Пала, у Олимпијском парку гдје се дјеца играју и старија популација одмара.

Портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић рекла је Срни да су јуче полицијски службеници по пријави грађана изашли на терен, али су непознати мушкарци већ отишли.

-С обзиром на то да су већ отишли, нисмо могли утврдити ни њихов идентитет ни одакле долазе - истакла је Стокановићева.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Šone 26.09.2019. 10:42
    Ovo je više provokacija nego potreba za vjerskim obredom
  • Generic placeholder image
    Giša 24.09.2019. 13:49
    Šta imaju prijavljivatixodmah natjerati.Imaxzaxto objekatxu kome se moliš bogu.
Повезане вијести
У Палама јака киша и град величине љешника У Палама јака киша и град величине љешника
Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама
Пале: Дјечији позоришни фестивал „Аска“ окупио школарце из Сарајевско-романијске регије Пале: Дјечији позоришни фестивал „Аска“ окупио школарце из Сарајевско-романијске регије
Најчитаније
  • Паја Јовановић - На платнима сачувао идентитет српског народа
    11h 13m
    0
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    3h 6m
    0
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    10h 6m
    0
  • „Поход на кланац“ - ходочашће и одавање почасти свим палим борцима Касиндолског батаљона
    4h 35m
    0
  • Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
    8h 30m
    0