У петак почиње Меморијални турнир „Јово Сикима”

09.08.2023. 17:22
0
ИЗВОР: sport-east.com

На терену у Топлику у петак почиње 10. меморијални турнир „Јово Сикима“. Организатор тродневног такмичења је СК Темпо из којег наводе да ће на турниру учествовати 18 клубова и школа фудбала, са укупно 30 екипа.

Првог такмичарског дана надметаће се млади фудбалери 2014. годишта, распорођени у двије групе. У групи А су екипе Темпо 2, Танго, Бисер, Академика 1 и Чаја, док групу Б чине Темпо 1, Фамос, Гласинац, Академика 2 и Младост Рогатица.

Турнир ће отворити Темпо 2 и Танго утакмицом заказаном за 10 часова, док је финале у овој старосној категорији планирано за 20 часова.

У суботу на терен излазе играчи 2016. годишта, а у недјељу су на програму мечеви 2015. годишта.

Обезбјеђене су награде за учеснике полуфинала, а из клуба апелују да на клупи сједе искључиво тренери клубова, а не родитељи.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Срамно скандирање навијача Жељезничара: "Гази четнике" Срамно скандирање навијача Жељезничара: "Гази четнике"
“Фамос” постигао девет голова у припремном мечу “Фамос” постигао девет голова у припремном мечу
Навијачи Динама уз сплитску „торциду“ у борби против Срба Навијачи Динама уз сплитску „торциду“ у борби против Срба
Најчитаније
  • Да се не заборави: Егзодус 1996. године
    22h 36m
    13
  • Живи и мртви сарајевски Срби у истој колони
    23h 4m
    8
  • Лазар Дрљача -Тражим помиловање
    14h 10m
    3
  • Србин из Источног Сарајева сениорски првак Републике Србије
    10h 7m
    0
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Зоран Боровина, симбол храбрости и вођства
    21h 4m
    0