У превртању аутомобила у Рогатици повријеђен сувозач

24.07.2024. 09:57
0
ИЗВОР: katera.news

На магистралном путу Рогатица-Подроманија, у мјесту Козадре, општина Рогатица јуче се догодила саобраћајна незгода превртањем путничког аутомобила „BMW“.

Како су навели из Полицијске управе Источно Сарајево, до незгоде је дошло усљед неприлагођене брзине условима и стању пута којим је управљао возач овог аутомобила, лице Ш.Б. из Вогошће.

У овој саобраћајној незгоди лице Ш.И, сувозач у возилу, је задобило тешке тјелесне повреде констатоване у Дому здравља „Др Зоран Митровић“ у Рогатици.

Увиђај саобраћајне незгоде извршили су полицијски службеници Полицијске станице Рогатица и након документовања предмета Окружном јавном тужилаштву у Источном Сарајеву, ПК Вишеград, против Ш.Б. биће достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу „Угрожавање јавног саобраћаја“.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас нерадни дан поводом обиљежавања Сретења Данас нерадни дан поводом обиљежавања Сретења
Српска богатија за 12 беба Српска богатија за 12 беба
У Рогатици обиљежен Дан бораца У Рогатици обиљежен Дан бораца
Најчитаније
  • Симо Антонић: Човјек који је прије више од стотину година владао свјетским троном у рвању
    16h 20m
    5
  • ЛИЧНОСТ ДАНА: Јован Дучић, један од највољенијих књижевника
    17h 42m
    0
  • Без напајања поједине трафостанице у пет општина
    13h 0m
    1
  • У Источном Старом Граду прикупљено 27 доза крви
    13h 52m
    0
  • Данило Илић, спона свих генерација младобосанаца
    11h 42m
    0