У пуцњави на Башчаршији лакше рањен мушкарац

19.12.2024. 17:09
0
ИЗВОР: srna.rs

Један мушкарац рањен је у ногу у пуцњави на Башчаршији у Сарајеву, а полиција трага за лицем које је пуцало, потврђено је Срни у Министарству унутрашњих послова /МУП/ Кантона Сарајево.

Портпарол МУП-а Мерсиха Новалић рекла је да је у 13.20 часова полиција обавијештена да је у улици Браваџилук дошло до употребе ватреног оружја и да је мушкарац задобио лакше повреде десне ноге.

Новалићева је нагласила да је обавијештен дежурни тужилац Кантоналног тужилаштва који је овај догађај оквалификовао као кривично дјело изазивање опште опасности и наношење лаке тјелесне повреде.

- Службеници Управе полиције МУП-а Кантона Сарајево имају сазнања о лицу за које постоји основ сумње да је употријебило ватрено оружје, те тренутно предузимају активности на његовом проналаску - додала је Новалићева.

Коментари 0
Повезане вијести
БиХ увезла храну за 2,4 милијарде КМ БиХ увезла храну за 2,4 милијарде КМ
Дуге колоне возила на излазу из БиХ Дуге колоне возила на излазу из БиХ
Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева
Најчитаније
  • Ни достојнијег човјека, ни љепшег споменика: Годишњица смрти Петра Првог Карађорђевића
    5h 59m
    28
  • Славна историја нашег заборава - Заборављена српска гробља и споменици у Хан Пијеску
    19h 19m
    2
  • Драгутин Димитријевић Апис: Црна рука која је промијенила Србију
    1h 19m
    0
  • Чарлс Буковски рођен прије 106 година: Која вам је омиљена књига “прљавог старца”?
    19h 59m
    0
  • Катерин квиз општег знања
    19h 24m
    0