У ријеци Сани утопили се син и брат Билала Боснића

03.08.2020. 20:14
0
ИЗВОР: Srna

Син и брат вође вехабијског покрета Билала Боснића утопили су се данас у ријеци Сани у Санском Мосту, сазнаје "Аваз".

Из МУП-а Унско-санског кантона потврђено је да је дошло до утапања два лица у Санском Мосту.

Син Билала Боснића имао је 15 година, а брат Омер бавио се пчеларством и у близини мјеста несреће држао је кошнице са пчелама

Билал Боснић /48/, вођа вехабијског покрета, родом из Бужима, осуђен је на седам година затвора због врбовања и подстицања на тероризам те организовања терористичких група.

Коментари 0
Повезане вијести
Ријечки одборници траже забрану усташког поздрава "За дом спремни!" Ријечки одборници траже забрану усташког поздрава "За дом спремни!"
У Неуму се утопила жена У Неуму се утопила жена
Братунац: Ватрогасац и професор спасили дјечака од утапања Братунац: Ватрогасац и професор спасили дјечака од утапања
Најчитаније
  • Преминуо Бранислав Јањић
    1h 44m
    2
  • Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама
    23h 56m
    0
  • Мали Сава као симбол српског бунта против ропства
    10h 3m
    0
  • Ћосић: Нисам способан да управљам финансијама на начин на који то ради Елек
    7h 14m
    5
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    7h 40m
    0