У Рогатици запаљено ауто предсједника Скупштине општине Синише Јанковића

21.03.2025. 10:45
4
ИЗВОР: srna.rs

Испред породичне куће у Рогатици ноћас је запаљен аутомобил предсједника Скупштине ове локалне заједнице Синише Јанковића /СНДС/, сазнаје Срна у полицији.

Возило је запаљено око 3.00 часа, а било је паркирано испред породичне куће, гдје Јанковић живи са супругом, дјецом и мајком.

У току је увиђај.

Коментари 4
  • Generic placeholder image
    Лична љубомора 22.03.2025. 07:59
    Дајем се опкладити да ће починилац и наводна жртва, ускоро у дискотеци заједно ђускати уз гајбу ладног пива.
  • Generic placeholder image
    aferim 21.03.2025. 13:23
    ima se oraha u džepovima,a?!
  • Generic placeholder image
    Предатор 21.03.2025. 12:58
    Кад се открије починилац тужилаштво ће да га терети за непажљиво руковање упаљачем
  • Generic placeholder image
    Kojo 21.03.2025. 11:32
    Žalosno šta se radi, ovo postala praksa neistomišljenika, skoro Vukanu iz opozicije sada ovom Siniši iz pozicije. Piromanima je krajnje vrijeme da se stane ukraj, danas auto sutra kuća. Ni čemu dobrom ovo ne vodi. Policija treba da maksimalno radi svoj poso na otkrivanju počinilaca ovih nedjela.
Повезане вијести
На подручју општине Рогатица организована велика акција чишћења и уређења На подручју општине Рогатица организована велика акција чишћења и уређења
Прелић посјетио Дјечији вртић „Бамби“ Прелић посјетио Дјечији вртић „Бамби“
Прелић: Подршка младима, развоју села и пронаталитетној политици Прелић: Подршка младима, развоју села и пронаталитетној политици
Најчитаније
  • Наши људи кроз стару штампу-први дио
    1h 59m
    0
  • Ацо Станишић из ДЕМОС-а прешао у СНСД
    20h 7m
    6
  • На данашњи дан рођен Филип Вишњић
    2h 7m
    0
  • Пренос ексхумираних остатака најмилијих - догађај без преседана у историји
    1h 59m
    1
  • Ћосић: На брду Kоран на Палама биће изграђена црква Светог Стефана
    16h 35m
    7