У саобраћајној незгоди на Равној Романији тешко повријеђен возач

26.09.2023. 10:01
0
ИЗВОР: katera.news

На магистралном путу у мјесту Равна Романија, на подручју општине Соколац, јуче се око 13.00 часова догодила саобраћајна незгода.

У саобраћајној незгоди су, како су навели из Полицијске управе Источно Сарајево, учествовали А.М. аутомобилом „Ford“ и Г.П.  аутомобилом „T-Rok“.

- Возач А.М. задобио је тешке тјелесне повреде и хоспиталозован је у УКЦ Сарајево – саопштили су из ПУ Источно Сарајево.

Увиђај саобраћајне незгоде извршили су полицијски службеници Полициjске станице Соколац, а о свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    12h 7m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    9h 25m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    12h 30m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    15h 59m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    11h 35m
    0