У селу Осјек жена погинула од струјног удара

28.03.2023. 13:24
0
ИЗВОР: srna.rs

Жена је погинула у селу Осјек код Фоче од посљедица струјног удара, саопштено је из Полицијске управе Фоча.

У саопштењу је наведено да је полицији мјештанин овог села пријавио да је пронашао тијело жене чији су иницијали Н.Ј, поред које се налазио струјни кабал под напоном.

О догађају је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Требиње, који је присуствовао увиђају на лицу мјеста догађаја.

Увиђај су под његовим надзором извршили припадници Полицијске управе Фоча.

На лицу мјеста мртвозорник Дома здравља Фоча је констатовао смрт, а радници "Електродистрибуције" Пале, територијална јединица Фоча, искључили су жице са напоном.

Из полиције апелују на све грађане да оштећену дистрибутивну мрежу пријаве стручним лицима из електродистрибуције, који ће то санирати.

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче
Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Најчитаније
  • Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
    6h 27m
    0
  • Паљанин преварен на друштвeним мрежама за више од 20.000 КМ
    4h 57m
    0
  • Драгољуб Јеличић, дјечак херој Великог рата
    10h 56m
    4
  • У Источном Сарајеву представљена књига „Мемоари: Хаџићи у Одбрамбено-отаџбинском рату 1992–1995“
    22h 34m
    0
  • Којић: Марија Ана Милинковић једна од најбољих амбасадора Пала у свијету
    9h 26m
    0