У Српској рођена 31 беба

04.02.2023. 09:23
1
ИЗВОР: srna.rs

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођена је 31 беба, и то 15 дјевојчица и 16 дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено девет беба, у Градишци шест, у Добоју и Бијељини по четири бебе, у Зворнику три, у Приједору и Невесињу по двије бебе, а у Требињу једна.

У Бањалуци је рођено пет дјевојчица и четири дјечака, у Градишци три дјечака и три дјевочице, у Добоју два дјечака и двије дјевојчице, у Бијељини три дјечака и једна дјевојчица, у Зворнику једна дјевочјица и два дјечака.

У Невесињу су рођене двије дјевојчице, у Приједору по једна дјевојчица и дјечак, а у Требињу један дјечак.

Подаци за породилиште у Фочи нису саопштени.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Leo 04.02.2023. 10:22
    Svakodnevnim objavljivanje ove informacije postajete providni dokle smo stigli..dajte malo i drugu stranu koja čini zivot....broj umrlih
Повезане вијести
Шољица кафе у кафићима достигла и 4,5 КМ Шољица кафе у кафићима достигла и 4,5 КМ
У Српској рођено 12 беба У Српској рођено 12 беба
Дан жалости у Српској Дан жалости у Српској
Најчитаније
  • Да се не заборави: Страдање српског свата на Башчаршији - Дан када је све почело
    21h 43m
    17
  • Свака авлија армија (Други дио)
    22h 13m
    15
  • „Славит' овај дан могу само дебело заостали људи“
    17h 55m
    0
  • Вече са Матијом Бећковићем у Источном Новом Сарајеву
    18h 58m
    0
  • Дан жалости у Српској
    22h 3m
    0