У Српској рођено 18 беба

29.05.2024. 08:38
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 18 беба, 10 дјевојчица и осам дјечака.

У Бањалуци је рођено пет беба, у Зворнику четири, у Фочи, Добоју, Невесињу и Бијељини по двије, а у Градишци једна беба, речено је Срни у породилиштима у овим локалним заједницама.

Три дјевојчице и два дјечака рођени су у Бањалуци, у Зворнику три дјевојчице и један дјечак, у Фочи, Невесињу, Добоју и Бијељини по једна дјевојчица и дјечак, а у Градишци један дјечак.

У Приједору, Требињу и Источном Сарајеву није било порода у протекла 24 часа.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
У Српској рођено 18 беба У Српској рођено 18 беба
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    16h 14m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    11h 6m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    13h 58m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    3h 44m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    8h 8m
    0