У суботу на Палама турнир у говорном пикаду за жене са инвалидитетом

03.03.2025. 21:54
0
ИЗВОР: srna.rs

Градска организација слијепих и слабовидих Источно Сарајево у суботу, 8. марта, организује на Палама турнир у говорном пикаду за жене са инвалидитетом, поводом Међународног дана жена.

Свечано отварање турнира је у 9.30 часова у просторијама Основне школе "Србија", а након такмичења предвиђено је дружење и ручак у ресторану "Долина мира", најављено је из Градске организације слијепих и слабовидих Источно Сарајево.

Турнир организују Градска организација у сарадњи са Општинском организацијом слијепих и слабовидих Пале, Удружењем особа обољелих од мултипле склерозе Сарајевско-романијске регије и општином Пале.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Позив за бесплатан паркинг на Јахорини Пале: Позив за бесплатан паркинг на Јахорини
Паљанке сјајне на тениском турниру у Сарајеву Паљанке сјајне на тениском турниру у Сарајеву
Одржан дефиле школа скијања и хуманитарна акција у Палама (ФОТО) Одржан дефиле школа скијања и хуманитарна акција у Палама (ФОТО)
Најчитаније
  • Посни воћни колач
    11h 40m
    0
  • Шта се предвиђа забраном пушења у затвореном у Републици Српској?
    8h 54m
    2
  • Пале: Позив за бесплатан паркинг на Јахорини
    10h 57m
    1
  • Шеранић: Никоме се не брани пушење, већ ограничава одређено понашање
    8h 39m
    5
  • Завршена реконструкција "Цабиног моста“ на Касиндолској ријеци (ФОТО)
    9h 13m
    0