У суботу у Источном Сарајеву можете уживати у сјајној глуми Јелице Брестовац

04.03.2020. 12:09
0
ИЗВОР: Катера

Поводом 8. марта, Међународног дана жена, начелници општина Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа организовали су за све припаднице њежнијег пола позоришну представу „Тражим мужа”, у извођењу Јелице Брестовац.

У глуми сјајне Јелице Брестовац можете уживати у сали Културног центра Источно Ново Сарајево, у суботу, 7. марта од 20 часова.

За све наше суграђане УЛАЗ ЈЕ СЛОБОДАН.

Представа „Тражим мужа” је монодрама кабаретског типа, рађена по текстовима Душка Радовића.

Тема представе су увијек актуелни мушко-женски однос који се приказују духовитим монолозима, а глума је праћена музиком и плесом, као важним фактором завођења.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: Усвојене нове мјере за подршку наталитету Рогатица: Усвојене нове мјере за подршку наталитету
У току акција добровољног давања крви, пријављено 80 давалаца У току акција добровољног давања крви, пријављено 80 давалаца
Успјешно урађена видео-асистирана ресекција плућа у Болници "Србија" Успјешно урађена видео-асистирана ресекција плућа у Болници "Србија"
Најчитаније
  • Вељко Вулетић - Легенда ЕТФ-а Универзитета у Источном Сарајеву
    12h 26m
    30
  • Источно Ново Сарајево: Повећане цијене комуналних услуга
    8h 27m
    10
  • Полиција трага за лицем које је покушало да убије мушкарца из Источне Илиџе
    8h 53m
    1
  • Усвојен историјски буџет Источне Илиџе, повећане цијене комуналних услуга
    5h 36m
    5
  • Тешко повријеђена два лица у судару у мјесту Клек
    8h 56m
    0